Volg ons

Word donateurTeken de petitiebontkragenBontvrijlijstBontmeldingJaarverslagPosters

 

Campagnenieuws

Gerard Joling: Domste Bontje van Nederland

Uitslag Cool vs Cruel

25 februari 2009

Gerard Joling is door de bezoekers van deze website uitgeroepen tot het Domste Bontje van 2008. Met maar liefst 49% van de stemmen ging hij met deze twijfelachtige eer strijken; zijn uitverkiezing dankt hij aan zijn veelvuldig dragen van bont. Met zijn uitverkiezing liet Joling mede-genomineerden Liesbeth List, Irene van de Laar, Adjiedj Bakas en Ans Markus ruim achter zich.

Cool

De winnaar in de andere categorie, Coole Bontgenoot, is wethouder Robert Blom uit Alphen aan de Rijn. Hij verzette zich tegen de uitbreiding van een nertsenfokkerij in die gemeente. Blom was zeer vereerd met zijn nominatie en heeft dan ook flink campagne gevoerd. Met succes dus! De tweede plaats ging naar Georgina Verbaan, al jaar en dag een vriendin van Bont voor Dieren. De andere genomineerden waren Henny Huisman, Karen van Holst Pellekaan en Annemarie Postma.

Monique van de Ven zweert bont af

In aanloop naar de verkiezingen liet Monique van de Ven, die aanvankelijk in de categorie Cruel was genomineerd, geen bont meer te dragen. Zij was het met Bont voor Dieren eens dat bont echt niet meer kan.

Uitslag Cool

34%: Wethouder Robert Blom

26%: Georgina Verbaan

20%: Annemarie Postma

11%: Karen van Holst Pellekaan

10%: Henny Huisman

Uitslag Cruel

49%: Gerard Joling

30%: Liesbeth List

12%: Irene van de Laar

4%: Adjiedj Bakas

4%: Ans Markus

Gerelateerde berichten:

09-04-2009
24-03-2009
25-02-2009
26-08-2008
14-12-2007

Toon alle gerelateerde berichten