Ga naar de inhoud

Aanstaande zondag tip: “Noir” van SIT

Zondag 1 mei is de laatste expositiedag van SIT in de GO Gallery van Amsterdam.
Met “Noir” keert de Amsterdamse kunstenaar SIT terug naar zijn krachtige zwart en wit. Hij bestudeert de verhouding tussen de mens en het dierenrijk van nog dichterbij dan voorheen. Zijn werk richt zich dit keer op de schitterende schoonheid van het beest en de manier waarop het onlosmakelijk verbonden lijkt met de ijdelheid van de mens.

 

Het resultaat is een spannende serie die tegelijkertijd zowel sexy als morbide is. De sensuele texturen van bont en veren worden afgewisseld met bleke dierenschedels en zachte vrouwelijke rondingen om de sluwe duisternis te illustreren die knaagt aan ons idee van schoonheid.

 

SIT gebruikt in zijn nieuwste werk de wilde penseelstreken om te onderzoeken hoe het gebruik van bont en huiden als luxueuze haute couture in feite leven met de dood is.

 

Zondag 1 mei is de laatste expositiedag van SIT in de GO Gallery van Amsterdam.
GO Gallery | Prinsengracht 64
zon: 13.00-16.00 uur

Zie ook http://www.sitnie.com/

Delen via:
blijf op de hoogte van het nieuws over en de campagnes tegen de bontindustrie

Kom in actie voor alle dieren die het slachtoffer zijn van de bontindustrie

0

dieren wereldwijd hebben jouw hulp nodig

HEB JE VRAGEN OVER DONEREN?

Is er iets niet duidelijk of wil je meer informatie? We zijn zowel via e-mail als telefonisch bereikbaar

Bekijk ook eens

24 juni 2025 - Een kledingstuk voor je kind kopen en er later achter komen dat het van kattenbont is gemaakt. Het klinkt als een nachtmerrie, maar toch is dat
10 juni 2025 - Opvallend nieuw uit Oost-Europa. Na Finland en Zweden, heeft nu ook Wit-Rusland bij de Europese Commissie aangedrongen op commerciële zeehondenjacht te heropenen. Het zou daarbij gaan
4 juni 2025 - Canadese belastingbetalers houden met hun geld een stervende, dieronvriendelijke industrie overeind. Dat is de pijnlijke conclusie uit Canadian Fur Farms: Exposed. Deze nieuwe docu onthult hoe