Ga naar de inhoud

Bont gezien? Jij kunt ons helpen!

 

Heb je bont in een winkel gezien? Laat de winkelier weten dat je het betreurt dat er bont in zijn of haar winkel ligt en vertel ook waarom. Nog niet alle winkeleigenaren zijn zich bewust van het verschrikkelijk leed achter bont. Als winkeliers dit vaker van hun klanten horen is de kans groter dat ze de stap naar een bontvrijbeleid durven te nemen.

 

Via de link https://www.bontvoordieren.nl/bontmelding kun je ons een melding geven over een winkel die bont verkoopt, een tijdschrift dat bont afbeeldt of over bekende Nederlanders die bont dragen. Wij sturen dan een brief met informatie over bont en het dringende verzoek om alle activiteiten met bont te staken. Dit heeft vaak succes!
Als het geven van informatie niet voldoende is dan voert Bont voor Dieren zo nodig protestacties tegen het betreffende bedrijf.

 

Help ons en geef uw bontmelding door.

https://www.bontvoordieren.nl/bontmelding

Delen via:
blijf op de hoogte van het nieuws over en de campagnes tegen de bontindustrie

Kom in actie voor alle dieren die het slachtoffer zijn van de bontindustrie

0

dieren wereldwijd hebben jouw hulp nodig

HEB JE VRAGEN OVER DONEREN?

Is er iets niet duidelijk of wil je meer informatie? We zijn zowel via e-mail als telefonisch bereikbaar

Bekijk ook eens

29 april 2025 - Sinds 2023 is de bontindustrie in België verboden. Maar zolang bont net als in Nederland nog in de winkels ligt, blijft er vraag — en dus
9 april 2025 - De jaarlijkse commerciële zeehondenjacht in Canada is in volle gang. Terwijl je dit leest worden 25.000 tot 40.000 jonge zeehonden – vaak nog maar enkele weken
3 april 2025 - Vorig jaar beroofden jagers in Canada 31.764 weerloze zeehondenpups van hun pas begonnen leven. Vandaag informeren we je met pijn in ons hart dat deze gruwelijke