Ga naar de inhoud

Bont voor Dieren en Animal Rights slaan de handen ineen om nertsenfokkers te stoppen

Bont voor Dieren en Animal Rights hebben de handen ineen geslagen om de illegale uitbreidingen van fokkerijen en dierenmishandeling door nertsenfokkers te stoppen.

In de 160 nertsenfokkerijen die in Nederland nog actief zijn worden ieder jaar opnieuw bijna 6 miljoen nertsen vergast voor hun pels. In 2024 gaat het nertsenfokverbod in en de fokkerijen hebben dus nog 6 jaar de tijd om hun bedrijf af te bouwen. Dat zijn nog 33 miljoen nertsen!

Undercoverbeelden tonen dierenhandeling aan en daarvan doen wij aangifte. We zien erop toe dat de nertsenfokkers bestraft worden. Inmiddels blijkt dat een derde van de gecontroleerde nertsenfokkerijen illegaal heeft uitgebreid. Via juridische procedures proberen we dit te stoppen!

Onze strijd om een einde te maken aan de bontfokkerijen in Nederland is intensief en kost veel geld. Help ons de nertsenfokkers te stoppen!

 

Kom je ook naar onze actie op 31 oktober in Den Haag? Meld je nu aan op onze Facebookpagina!

Delen via:
blijf op de hoogte van het nieuws over en de campagnes tegen de bontindustrie

Kom in actie voor alle dieren die het slachtoffer zijn van de bontindustrie

0

dieren wereldwijd hebben jouw hulp nodig

HEB JE VRAGEN OVER DONEREN?

Is er iets niet duidelijk of wil je meer informatie? We zijn zowel via e-mail als telefonisch bereikbaar

Bekijk ook eens

15 april 2026 - Ook dit jaar waren we weer op straat te vinden om te demonstreren tegen de Canadese zeehondenjacht. We stonden met een Silent Protest voor de Markthal
15 april 2026 – Prachtig nieuws! IJsland Fashion Week heeft aangekondigd dat bont volledig wordt uitgesloten van alle shows en deelnemende collecties. Het mode-evenement in Reykjavik neemt officieel een bontvrij
15 april 2026 - Het wereldwijd bekende bedrijf Etsy is vanaf 11 augustus 2026 bontvrij! Het online 'marktplaats' platform heeft begin april bekend gemaakt dat het zijn beleid aanpast. Het