Ga naar de inhoud

Parajumpers kiest voor duurzaam en bontvrij

17 november 2022 – Het Italiaanse luxemerk Parajumpers neemt een grote stap richting duurzaamheid door bontvrij te gaan. We zijn ontzettend verheugd dat ook dit merk de juiste keuze heeft gemaakt.

De wintercollectie van 2022 bevat al geen enkele bontkraag meer. Het merk, dat mateloos populair is onder jongeren en jongvolwassenen, stond juist bekend om hun jassen met flinke bontkragen van wasbeerhond en capuchons met konijnenbont aan de binnenkant. De jassen zijn goed te herkennen aan een geel label.

De voornaamste reden voor Parajumpers om te stoppen met bont is dat het merk duurzamer wil ondernemen. Onder het motto ‘Right Hair, Right Now‘ zet het merk flink in op verduurzaming van hun collecties. Bont hoort daar niet meer bij. Parajumpers heeft ook op elk logo de tekst ‘That Others May Live‘ geborduurd. Ze nemen daarmee het standpunt in dat keuzes van vandaag effect hebben op morgen en dat het nu hoog tijd is om voor de toekomst van de aarde te zorgen.

We zijn blij dat ook Parajumpers uiteindelijk de juiste beslissing heeft genomen. Helaas zijn er nog steeds merken als Woolrich, Louis Vuitton en Goldbergh die nog bont verkopen. Wij zullen onze pijlen blijven richten op deze merken om ze te overtuigen diervriendelijke keuzes te maken.


Wil je altijd op de hoogte zijn van ons laatste nieuws? Schrijf je dan nu in voor onze nieuwsbrief en ontvang deze regelmatig in je mailbox.

Delen via:
blijf op de hoogte van het nieuws over en de campagnes tegen de bontindustrie

Kom in actie voor alle dieren die het slachtoffer zijn van de bontindustrie

0

dieren wereldwijd hebben jouw hulp nodig

HEB JE VRAGEN OVER DONEREN?

Is er iets niet duidelijk of wil je meer informatie? We zijn zowel via e-mail als telefonisch bereikbaar

Bekijk ook eens

23 september 2025 - Als de boodschap nou nog niet duidelijk is?! In meerdere steden wereldwijd protesteerden we samen met leden van de Fur Free Alliance voor de deuren van
18-9-2025 - Bont iets van het verleden? Guess again. Recente undercoverbeelden uit Finland laten zien hoe vossen en wasbeerhonden worden gehouden voor de 'iconische' parka van outdoormerk Woolrich. Het merk
16 september 2025 - De Deense politie heeft het onderzoek naar ernstige misstanden in nertsenfokkerijen, waarover wij eerder berichtten, gesloten. Bepaald is dat er voorlopig geen vervolging komt van de