Bont voor Dieren hield donderdag 12 maart een indrukwekkende wake tegen de zeehondenjacht. De wake vond plaats bij de Canadese ambassade in Den Haag. Op twee grote schermen waren de – vaak gruwelijke – beelden van de jacht van afgelopen jaar te zien. Met de wake, waaraan onder meer actrice Karen van Holst Pellekaan meedeed, vroegen wij aandacht voor het vreselijke lot dat de zeehonden binnenkort weer treft. Over enkele weken begint namelijk de jacht op vele duizenden jonge zeehonden in Canada. De wake vormde tevens de aftrap van een actie van Bont voor Dieren om zoveel mogelijk handtekeningen op te halen tégen de jacht en vóór een Europees handelsverbod op zeehondenproducten.
Wake tegen zeehondenjacht bij Canadese ambassade
Delen via:
blijf op de hoogte van het nieuws over en de campagnes tegen de bontindustrie
Kom in actie voor alle dieren die het slachtoffer zijn van de bontindustrie
0
dieren wereldwijd hebben jouw hulp nodig
HEB JE VRAGEN OVER DONEREN?
Is er iets niet duidelijk of wil je meer informatie? We zijn zowel via e-mail als telefonisch bereikbaar
Bekijk ook eens
Advies EFSA bevestigt dierenleed
30 juli 2025 - Baanbrekend nieuws! De Europese Autoriteit voor Voedselveiligheid (EFSA) heeft een vernietigend wetenschappelijk advies gepubliceerd over dierenwelzijn op bontfokkerijen. De conclusie is glashelder:
Update Deense fokkerijen
29 juli 2025 - In ons vorige nieuwsbericht hadden we het over recente misstanden bij twee Deense nertsenfokkerijen. Dierenorganisatie OASA maakte in juni 2025 undercoverbeelden van de nertsenfokkerijen openbaar.
Aangifte tegen nertsenfokkers
22 juli 2025 - Afgelopen week zijn twee Deense nertsenfokkers bij de politie aangegeven op verdenking van ernstige dierenmishandeling. In de fokkerijen werden talloze nertsen aangetroffen met gruwelijke open wonden.